top of page

 

Kullanım Koşulları

Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan Hizmet Şartları

hedefinsaatmuhendislik.com Kullanım Koşulları'na Hoş Geldiniz! Sizi aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. Hizmetlerimizi kullanmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aşağıda, web sitemizi ziyaret eden veya hizmetlerimizi kullanan herkes için geçerli olan bazı önemli hukuki şartların bir listesini bulacaksınız. Gerek sizi, gerekse kendimizi korumanın yanı sıra, hizmetlerimizi sağlayabilmek ve herkes için daha eğlenceli bir hale getirmek için bu şartları getirmek durumundayız. Hedef İnşaat Mühendislik geniş bir yelpazede bir dizi hizmet ve özellik sunmaktadır ve aşağıda belirtilen koşulların bir kısmı sizin kullandığınız belirli hizmetlere ilişkin olmayabilir.

Hukuki şartlar ve koşullarla ilgili metinleri okumanın oldukça sıkıcı olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle bu deneyiminizi daha zevkli hale getirmeye çalıştık. Anılan şartları ve koşulları nasıl iyileştirebileceğimiz konusunda olabilecek önerilerinizi memnuniyetle bekliyoruz. Bu konuda lütfen hedefinsaat42@gmail.com e-posta adresinden bizimle temasa geçiniz.

1. Şartlar

https://www.hedefinsaatmuhendislik.com/ adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı kabul edersiniz ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartların hiçbirine katılmıyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde bulunan materyaller geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan web sitesinde bulunan bilgi ve/veya yazılımın (işbu metinde "materyal" olarak anılacaktır) bir kopyasını geçici olarak indirmek için izin verilir. Bu izin yalnızca Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan tarafından bildirilen şartlarda kullanım lisansı verildiği anlamına gelip, diğer lisansların devri ve/veya ünvan devri sonucunu doğurmaz. Bu lisans uyarınca işbu madde devamında yazılı işlem ve hakları kullanamazsınız: materyalleri değiştirmek veya kopyalamak, materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya kamuya açık bir teşhir için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak. Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan internet sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı derhal açma ve/veya tersine çevirme girişiminde bulunmak, materyallerden telif hakkı ve/veya diğer tescilli notları çıkarmak veya materyalleri bir başkasına devretmek ve/veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri "aynalamak".

Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak sonlandırılır veya Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan tarafından gerekli görülen durumlarda ve herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Bu materyallere dair kullanım lisansının herhangi bir şekilde sonlandırılması veya bu lisansın feshi hallerinde nezdinizde bulunan indirilmiş materyalleri elektronik ve/veya basılı olarak imha etmeniz gerekmektedir.

3. Feragatname

Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan internet sitesinde yer alan materyaller bu web sitesinde belirtilen şekilde olduğu gibi sağlanmaktadır. Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan, herhangi bir şekilde ima etmiş olsa dahi hiçbir garanti vermez ve işbu sözleşmeyle örtülü garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hakların ihlal edilmemesi gibi diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.

Ayrıca, Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan, web sitesinde yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir şekilde garanti vermez veya beyan etmez.

4. Sınırlamalar

Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan veya tedarikçileri; hiçbir koşulda Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan internet sitesinde bulunan materyallerin kullanılmasından ve/veya kullanılmamasından doğacak zararlardan ve/veya bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir veri ve/veya kar zararı ve/veya iş kesintisinden, Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan veya Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan yetkili temsilcisine bu tür bir hasar olasılığı yazılı veya sözlü olarak bildirmiş olsa dahi, sorumlu tutulamaz.

5. Materyallerin doğruluğu

Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotografik hatalar içerebilir. Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmemektedir. Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan, web sitesinde bulunan materyallerde herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değişiklik yapabilir. Ancak Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

 

6. Bağlantılar

Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan, web sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı münhasıran kullanıcının sorumluluğundadır.

 

7. Değişiklikler

Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan, bu hizmet şartlarını web sitesi için herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu web sitesini kullanarak güncel hizmet şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.

 

8. Geçerli Yasa

Bu koşullar ve bu koşullar sebebi ile doğacak uyuşmazlıklarda yargı görev ve yetkisi münhasıran T.C. yasalarına göre belirlenir.

Bu koşullar 01.06.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

 

9. Şirket Bilgileri

Şirket Adı : Hedef İnşaat Mühendislik / Eray Özcan

Şahıs Şirketi

Konya

bottom of page